White Stuff Abersoch Hook Graphic Tee
€ 41,00 Incl. btw
Een zacht T-shirt van 100% katoen met een kleine visprint op de borst én op de rug. Comfortabel, makkelijk te dragen en net even anders. Zo’n shirt dat altijd goed voelt.
Productomschrijving
Dit is zo’n T-shirt waar je meteen een zwak voor krijgt. Gemaakt van zacht katoen, met een rustige uitstraling en een kleine knipoog. De subtiele visprint op de borst valt niet meteen op, maar maakt ’m juist leuk. En draai je je om, dan zie je ’m ook terug op de achterkant. Klein detail, groot plezier.
Het shirt is gemaakt van 100% katoen en voelt soepel en prettig aan op de huid. De regular fit zit comfortabel zonder strak te zijn. Met de ronde hals en korte mouwen is dit zo’n T-shirt dat je moeiteloos combineert: op een jeans, onder een overhemd of gewoon zo, op een relaxte dag.
Het model draagt maat M en is 183 cm lang. Maat M heeft een lengte van ongeveer 74 cm van schouder tot zoom. Een fijne, draagbare lengte die mooi valt. Dit is er eentje die je blijft pakken, omdat hij gewoon klopt.
Twijfel je over de maat of wil je even meedenken of dit shirt bij je past? Stuur me gerust een appje, ik kijk graag met je mee.
Reviews Schrijf je eigen review
0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review
Recent bekeken
FavoritenToevoegen aan winkelwagenWhite Stuff Abersoch Hook Graphic Tee
€ 41,00 Incl. btw





