Persoonlijk advies!
Gratis parkeren voor de winkel!
Lekker eigenzinnig!

Chenaski blossom creme red

Terug naar overzicht

€ 52,50 Incl. btw

(0)

Crèmekleurig Chenaski overhemd met rode ‘Blossom’-print. Retro seventies look met puntkraag, soepele stof en vrolijke uitstraling. Vol karakter, draagcomfort en lef!

Maak een keuze:

  • Op voorraad
  • 1-2 werkdagen

Productomschrijving

 

Een beetje retro, een beetje rock-’n-roll – en vooral héél eigenzinnig. Dit Chenaski overhemd met de ‘Blossom Red’-print is een vrolijke knipoog naar de jaren ’70, maar dan in een frisse, eigentijdse uitvoering.
De crème ondergrond vormt een prachtig contrast met de rode bloemenprint: speels, opvallend en toch stijlvol. Chenaski staat bekend om zijn karakteristieke puntkragen, bijzondere prints en luchtige stoffen die heerlijk dragen. En dat voel je meteen als je dit overhemd aantrekt.

De stof is soepel, comfortabel en ademt een ontspannen energie – perfect voor wie houdt van kleur met karakter. Draag ’m casual over een T-shirt of juist wat netter in de broek; deze Chenaski past zich moeiteloos aan jouw stijl aan.

Met dit overhemd draag je niet zomaar kleding, maar een stukje seventies-vrijheid. Verkrijgbaar bij Studio Marneth in Ulft, een van de weinige verkooppunten van Chenaski in Nederland. Kom gerust even kijken – dit is er eentje waar je vanzelf vrolijk van wordt.

Reviews Schrijf je eigen review

0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review

    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »