Lalamour florence trousers Punta di Roma navy peony
€ 89,95 Incl. btw
De Lalamour Florence Trousers Punta Di Roma is een sportieve damesbroek in navy met contrasterende zijpanelen in bordeaux en roze. De stevige, zachte stretchstof geeft de broek een comfortabele pasvorm met een retro uitstraling.
Productomschrijving
De Lalamour Florence Trousers Punta Di Roma in Navy Peony combineert een sportieve uitstraling met een mooie, rustige belijning. De donkerblauwe basis krijgt extra karakter door de contrasterende bordeaux zijpanelen met een smalle roze bies. Daardoor heeft de broek een duidelijke retro knipoog zonder dat hij druk wordt.
De stof bestaat uit 65% biologisch katoen, 30% gerecycled polyester en 5% elastaan. De Punta di Roma kwaliteit voelt zacht maar stevig aan, blijft mooi in model en heeft genoeg stretch om prettig te bewegen.
Het model heeft een rechte, iets ruimere pijp en is daardoor makkelijk te dragen met sneakers, laarsjes of een loafer. Combineer de Florence Trousers met een effen top of trui, of draag hem als set met de Harley Jacket in dezelfde kleuren voor een uitgesproken retro-sportieve combinatie.
Twijfel je over de maat of wil je weten hoe dit model valt? Stuur me gerust een appje, ik denk graag met je mee.
Reviews Schrijf je eigen review
0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review





