Persoonlijk advies!
Gratis parkeren voor de winkel!
Lekker eigenzinnig!

Imbarro Kussen Camille

Terug naar overzicht

€ 49,95 Incl. btw

(0)

Een zachtgeel fluwelen kussen met prachtig geborduurde bloemen. Zacht, warm en vol detail. Een subtiele blikvanger die meteen sfeer brengt.

  • Op voorraad

Productomschrijving

 

Dit is er zo eentje waar je vanzelf even bij stil blijft staan. Kussen Camille voelt fluweelzacht aan en is gemaakt van 100% katoen, met een warme zachtgele basis die je interieur meteen oplicht. De bloemen zijn rijk geborduurd en dankzij de getufte borduurtechniek hebben ze die mooie diepte en structuur. Niet strak of perfect, maar juist levendig en een tikje speels.

Het langwerpige formaat van 40 x 60 cm maakt dit kussen heel fijn om te combineren. Op de bank tussen vierkante kussens, op een fauteuil of als extra accent op bed. De zachte gele tint doet het prachtig met naturel kleuren zoals zand, linnen en hout, maar combineert ook verrassend goed met warm roze, groen of terracotta.

Dit kussen komt uit de collectie van Imbarro en dat zie je terug in de aandacht voor kleur, materiaal en afwerking. Zo’n kussen dat niet alleen mooi is, maar ook echt iets toevoegt aan de ruimte.

Twijfel je of dit kussen mooi past bij wat je al hebt staan? App me gerust, ik denk graag met je mee.

In het echt is hij misschien nog wel mooier. Je bent van harte welkom om ’m rustig te komen bekijken in onze winkel in Ulft.

Reviews Schrijf je eigen review

0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review

    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »