Persoonlijk advies!
Gratis parkeren voor de winkel!
Lekker eigenzinnig!

White Stuff lana top ivory mlt

Terug naar overzicht

€ 79,95 Incl. btw

(0)

Lana Top van biologisch katoen met prachtige all-over print. Zacht, comfortabel en klassiek van pasvorm. Een echte eyecatcher voor elke dag.

Maak een keuze:

  • Op voorraad
  • 1-2 werkdagen

Productomschrijving

 

De Lana Top is er eentje om verliefd op te worden. Gemaakt van 100% biologisch katoen, voelt ze zacht en luchtig aan — heerlijk om te dragen, het hele jaar door. Maar eerlijk is eerlijk: het is vooral de print die meteen de aandacht trekt. Zo mooi en verfijnd, dat je ‘m bijna zou willen inlijsten. (Al is aantrekken natuurlijk veel leuker.)

De top heeft een ronde hals, lange mouwen en een klassieke pasvorm die mooi valt zonder strak te zitten. In maat 12 is de lengte ongeveer 62 cm, waardoor ze fijn combineert met zowel een jeans als een rok. De lichte pof aan de mouw en de subtiele boord aan de onderkant geven de top net dat beetje extra, zonder druk te worden.

Dit is zo’n item dat moeiteloos stijl toevoegt aan je dag. Combineer haar met een jeans en sneakers voor een ontspannen look, of draag haar iets netter — perfect voor een dagje cultuur snuiven, een lunchafspraak of gewoon omdat je zin hebt in iets moois.

En fijn: ze is machinewasbaar, dus ook praktisch in gebruik.
Verkrijgbaar bij Studio Marneth in Ulft, waar we houden van kleding met een verhaal en een zachte uitstraling.

Reviews Schrijf je eigen review

0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review

    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »