Persoonlijk advies!
Gratis parkeren voor de winkel!
Lekker eigenzinnig!
Gratis verzenden vanaf € 79,00

Imbarro Pouch Paradise cherry

Terug naar overzicht

€ 18,95 Incl. btw

(0)

Deze pouch Paradise Cherry van Imbarro is gemaakt van zachte velvetstof en heeft een vrolijke print met bloemen en vogels. Handig voor make-up, toiletspulletjes, hobbyspullen of gewoon alles wat je graag bij elkaar houdt.

  • Op voorraad
  • 1-2 werkdagen

Productomschrijving

 

Dit is zo’n tasje dat je voor van alles kunt gebruiken. Voor je make-up, toiletspulletjes, pennen, haaknaalden, opladers of van die kleine dingen die anders altijd los door je tas zwerven.

De pouch Paradise Cherry van Imbarro is gemaakt van zachte velvetstof en voelt heerlijk zacht aan. De print is lekker kleurrijk, met bloemen, takjes en een vogel op een warme roze ondergrond. Echt zo’n tasje waar je meteen vrolijk van wordt als je ’m uit je tas haalt.

Met een formaat van 22 x 24 cm is hij lekker praktisch. Niet te groot, maar wel ruim genoeg voor de spulletjes die je graag bij de hand houdt. Door de rits blijft alles netjes bij elkaar en het lintje aan de rits maakt ’m net wat leuker.

Je kunt deze pouch gebruiken als make-up tasje, toilettas, hobby-etui of gewoon als handig opbergtasje voor thuis of onderweg. Net wat je leuk vindt.

Twijfel je of dit formaat handig is voor wat jij erin wilt bewaren? App me gerust, dan kijk ik even met je mee:

Reviews Schrijf je eigen review

0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review

    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »